Hakkımızda

Özsu Şaşal

Özsu, 1971 yılında Şaşal bölgesinde doğal kaynak suyunu Türk tüketicisiyle buluşturdu, böylece tüketicilere Tahtalı Barajı'na 7 kilometre uzaklıkta 8.910 metrekarelik bir alanı kapsayan bir su kaynağından şişeleme hizmeti vermeye başladık. Şaşal Gıda A.Ş. kalite ve hijyen prensiplerinden ödün vermeyen üretim prensiplerini benimser. Uluslararası standartlara uygun teknolojiye yatırım yapmaya devam etmekte ve su kaynağının aldığı havzanın çevre temizliğine büyük önem vermektedir.

0
Günlük Damacana Üretme Kapasitesi
0
İlde
0 +
İlçede

Misyonumuz

Özsu olarak kurulduğumuz günden bu yana, sürdürülebilir bir şekilde saf, temiz su sağlamayı temel aldık. Ve bu geleneği gelecekte de sürdürmeyi amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Suyun, bugünün ve gelecek nesillerin yaşam kalitesini iyileştirebileceğini keşfettik. Bu nedenle amacımız size ve gelecek nesillere en kaliteli suyu sağlamaktır.

Değerlerimiz

Kurumsal Değerlerimiz; Dürüstlük Güven Saygı Kalite Üründe Kalite Hizmette Kalite Operasyonel Yeterlilik Müşteri Odaklılık Kararlılık Sonuç Odaklılık Yenilikçilik Farklılık Ekip Çalışması Sürekli Gelişim Çevre Bilinci Enerji Tasarruflu Ürünler